Stado Ogierów Białka - Stadnina Koni Arabskich
tel. +48 82 577 12 00, e-mail: bialka@hbp.pl

Dzierżawa ogierów
 

WYKAZ OGIERÓW W DZIERŻAWACH I DO DZIERŻAWY NA SEZON 2017

 

LP.

NAZWA

OJCIEC

MATKA

MAŚĆ

WYMIARY

BON

KAT.

ROK UR.

DZIERŻAWCA/Miejsce Pobytu

UWAGI

1

 

852 GWł ABAR śl 

 

BEGIS śl

ALMA śl /ABDUL

GN.

164-196-24,5

79

B

2004

SO Białka

 

2

481GLb AGREST xo

DIVISOR xx

ARAGONA m / SZAŁ

KARY

162-197-20,5

79

B

2003

Agnieszka Borysiuk
Główne 2
21-300 Radzyń Podl.
tel. 513 090 569

 

3

 

72 RLb APOLLO szet.

 

 

SPITZBUBE szet.

ANUSCHKA szet. / JACK

SK.GN.

105-141-15,0

80

C

1998

SO Białka

DO DZIERŻAWY

4

 

426GLb ARAD m

 

 

EMIR m

ARAGONA m / SZAŁ

GN.

169-187-21,5

79

B

2001

Stanisław Pieniążek
Studzian 222
37-200 Przeworsk
tel.:16 648 98 22

 

5

 

949 GWł AGAT śl.

 

 

LOKAN śl

 

 

ARIA ś / PALANT

 

KARA

 

170-200-24,0

79

C

 

2009

Piotr Sobstyl
Ul. Czysta 1
23-145 Wysokie
tel. 691 613 556

 

6

500 GLb AMADEUSZ xo

HEBAB o

ARTENA m / SZAŁ

C.GN.

169-195-22,0

80

B

2005

Robert Wielgus
Zawierzbie 10
33-260 Gręboszów
tel. 502 617 972

 

7

477GLb ATUT xo

VIS VERSA xo

ARLETA m / BARAK

 GN.

164-185-20,0

78

B

2002

Kazimierz  Chotkowski
Krasówka 79
21-532 Łomay
tel. 600 179 314

 

8

468GLb AWANS xo

VIS VERSA xo

ARAGONA m / SZAŁ

C.GN.

167-190-22,0

81

B

2002

Dariusz Chruścielewski
Bęczyn 120
23-250 Urzędów
tel. 81 822 55 36

 

9

897 GWl BERGEN śl

TURKUS śl

BERENIKA śl / MUNDIAL

C.GN

169-206-24,5

80

B

2005

 

SO Białka

 

 

10

391GLb BIF z

HEGUND ard.szw.

BRDA z / HEGUND

KASZT

159-225-27,0

80

B

1999

Czesław Ulanowski
Ul. Wesoła 8 a
22-425 Grabowiec
tel. 504 797 076

 

11

264GLb BIG xo

GREY m

BIGOTKA m / ELIKSIR

GN.

167-189-20,5

80

B

1997

Hubert Majkutewicz
Kawęczyn 4,
39-308 Wadowice Górne
tel.502 420 653

 

12

639 GBy BRIW   z (sztum)

IWO z

BRAKULA z / HOKUS

J.GN.

158-225-30,0

81

C

2011

Dariusz Boczkowski
Miedniki 59
22-510 Uchanie
tel. 502 398 157 

 

13

273 GKr BURGUND m

GREY m

BIONA m / DRESK

J.GN.

168-199-23,0

 

80

B

2002

Bogusław Leszczyński
Wielącza Kolonia 52
22-460 Szczebrzeszyn
tel. 502 529 228

 

14

515 GLb ELABORAT m

ASPAN m

ELANDRA m / DECORATION

GN.

167-185-20,7

80

C

2006

 

SO Białka

 

 

15

491 GLb EMAKS m

DIVISOR xx

EMERYCHA xo / ERMITAŻ

GN.

169-192-21,0

80

B

2003

Jan Medak
Ornatowice 67
22-425 Grabowiec
tel. 84 651 25 82

 

16

486 GLb EUFRAT m

LUBAŃ m

EMANACJA m / CHRYZOTYL

SIWA

162-192-21,5

78

B

2003

Paweł Pochroń
Ul. Graniczna 6
24-150 Nałęczów
tel. 601 288 807

 

17

471GLb HEBAN m

BANITA m

HONDA m /HURAGAN

SIWY

163-195-21,5

80

B

2002

Wojciech Wuczko
Zarajec 58
23-310 Modliborzyce
tel. 509 774 941

 

18

461GLb KAMP xo

BERLIN BEJ m

KAMA xxoo / PERS

GN.

164-192-21,5

79

B

2000

 

SO Białka

 

 

19

435GLb KARINO xo

MINNEAPOLIS m

KRYMKA m / BERBERYS

GN.

165-193-20,75

80

C

1998

Grzegorz Bryła
Szreniawa 96
32-075 Gołcza
tel. 608 233 085

 

20

209 GKt LIKON śl

SZACH śl

LIGULA śl / LIGUSTER

KARA

164-204-24,5

 

80

B

2004

Czesław Ulanowski
Ul. Wesoła 8a
22-425 Grabowiec
tel. 504 797 076

 

21

40 GRz LUKSUS hc

RYGOR hc

LUTNIA hc / LUZAK

C. MYSZ.

134-168-18,5

79

B

2003

Agata Domina
Chomęciska Małe 60
22-417 Stary Zamość
tel. 504 292 137

 

22

184 GKt ŁADYSZ śl

DOLAR śl

ŁUBIANKA śl / MUNDIAL

GN.

161-188-22,0

79

B

1998

Tomasz Woliński
ul. Ciechanowska 28a,
06-460 Grudusk
tel. 664 434 836

 

23

851 GWł MADRAS śl

SZWADRON śl

MEDORA śl/ MUNDIAL

C.GN.

162-199-24,0

79

B

2003

 

SO Białka 

 

 

24

870 GWł MONTREAL śl

SZWADRON śl

MARINA śl / DELFIN

C.GN.

162-197-24,0

81

B

2004

Czesław Duda
Borzęcin 647,
32-825 Borzęcin
tel.14 684 64 25

 

25

076Lb PENTAGRAM oo

DRUID oo

PĘTLA oo /VISBADEN

GN.

157-174-19,0

81

 

1999

Grzegorz Miklaszewski
ul.Kalinowa15
16-300 Augustów
tel.502 611 101

 

26

488GLb PESAL xo

BERBERYS xxoo

POLANA m/
VERITAS 6

C.GN.

161-185-21,5

79

B

2003

 

SO Białka

 

 

27

446GLb SADAM xo

ASKAR m

SADA xx /MALMO

GN.

169-194-21,5

83

B

1998

Gabriel Górski
Sętki 78
21-307 Ulan
tel. 501 491 496

 

28

2308 SAN sp

RANCOUVER NRPS

SAWANNA m / PRZEDŚWIT XIII-4

C.GN.

167-186-21,0

80

B

1993

 

SO Białka

 

 

29

129 GKr SZAŁ hc

JAŚMIN hc

SEWILLA hc / NESZOR

GN. SROK.

138-184-19,5

78

B

2002

Agata Żmudzińska
Cieleśnica 76
21-504 Rokitno
tel.887 331 377

 

30

857 GWł TOFIK śl

HUTOR śl

TRATA śl / TURKUS

KARA

165-210-25,0

78

B

2003

Dariusz Rubaj
Brzozówka Kolonia 53
23-225 Szastarka
tel. 785 414 333

 

31

75 GKt WAREG m

GRAJCAR m

WARKA m / KUMYS

GN.

163-183-21,0

80

B

2000

 

SO Białka

 

 

32

 

435 GPz WIZJONER sp

 

 

RYTM han

 

WIZNA sp. / BONAPARTE

 

SK.GN

 

166-191-21,5

 

80

B

 

2001

Jamka Zygmunt
Ul. Czechowskiego 40
27-310 Ciepielów
tel. 504 280 704

 

 

 

NASIENIE MROŻONE DOSTĘPNE W SO Białka  W ROKU 2017

 

1

478 GLb

Harbuz

Vis Versa – Hałastra

m

gn.srok

2002

2

461 GLb

Kamp

Berlin Bej – Kama

m

gn.

2000

3

430 GLB

Tabex

Cynik xx  – Tabulcza

m

gn.

1997

4

070 Lb

Ostragon **

Pers – Osełka

oo

siwa

1994

5

 

Eremita

Veritas – Emigracja

xo

c.gn

1988/89

6

1206

Barok

Kwartet – Barcza

m

gn.

1987

7

2546

Bajt

Wiedeń oo – Bircza

m

siwa

1991

8

423 GLb

Vis Versa

Iago C – Nette Et Bien

xo

sk.gn

1987