Stadnina Koni
tel. +48 82 577 12 00, e-mail: bialka@hbp.pl

 

S T A D N I N A   K O N I   B I A Ł K A

Aktualności

Wydłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do udziału w XXI Narodowym Młodzieżowym Pokazie Koni Rasy Małopolskiej oraz informujemy, iż w związku z ....

Organizatorzy SAHS uprzejmie informują, o możliwości zgłoszenia koni do aukcji Summer Arabian Horse Sale w Janowie Podlaskim. Szczegóły dotyczące zgłoszeń oraz warunki sprzedaży zostaną przesłane bezpośrednio zainteresowanym hodowcom.

W maju, już od długiej majówki zapraszamy do SK Białka. Przede wszystkim nauka i doskonalenie jazdy konnej dla wszystkich zainteresowanych bez żadnych ograniczeń wiekowych.

Zapraszamy na XXI Narodowy Młodzieżowy Czempionat Koni Rasy Małopolskiej

(pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi)

Białka 9-10 czerwca 2018.

Pliki regulaminu i uczestnictwa

W dniach 2 -3 czerwca 2018 odbędzie XXVIII Wiosenny Młodzieżowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi - kolejna edycja cyklicznej imprezy pokazowej odbywającej się w Stadninie Koni w Białce.

Zobacz Wszystkie

TV Białka

Zobacz Wszystkie

Nasze konie

 

Media

 

        

KIM JESTEŚMY
Białka

Podróżując z Warszawy dawnym Traktem Królewskim wiodącym do Lwowa, pomiędzy Lublinem a Zamościem napotykamy miasteczko Krasnystaw, nieopodal którego znajduje się jeden z najbardziej malowniczych ośrodków hodowlanych koni. Owym magicznym miejscem jest Stado Ogierów w Białce - Stadnina Koni Arabskich.

NASZA HISTORIA
ZHP Stado Ogierów Białka

Konie zajmują poczesne miejsce zarówno w polskiej kulturze jak i historii. Jednak największe znaczenie miały one dla tradycji polskiego oręża. Przez stulecia skuteczność wojsk zależała od jakości używanych koni...

SPORT I REKREACJA
Wiadomości sportowe

- Wiosenny Młodzieżowy Czempionat Koni czystej Krwi Arabskiej
- Ogólnopolski Młodzieżowy Czempionat Koni  Małopolskich
- Jeździecki Puchar Lubelszczyzny
- Zawody regionalne i towarzyskie w skokach przez przeszkody
- Rajdy długodystansowe